URIAGE POWER3 DEODORANT

Terleme, vücudumuzun ısısını ayarlayan bir mekanizmadır. Adeta bir termometredir. Sıcak ve soğuğa karşı dengeyi korumaya yarayan vücudumuz için önemli bir mekanizmadır. Bu mekanizma bizim kontrolümüz altında değildir. Bizlerin isteği dışında çalışmasını sürdürür. Ter vücuttan atılırken içinde bulunan zararlı maddeler de bu yolla atılır. Terleme vücudumuz için oldukça doğal ve oluşması gerekli olan bir durumdur. Ter bezlerimizin de çeşitleri vardır. İkiye ayrılır. Bunlar ekrin ve apokrin ter bezleridir. Ekrin ter bezlerimiz vücudumuzun bütününde yaygın olarak yer almaktadır. Apokrin bezleri ise genel olarak koltuk altı, göğüs ve ense gibi vücudumuzun belli bölümlerinde yer almaktadırlar.

Uriage Power3 Deodorant terlemeye karşı birebirdir. Kişinin doğallığını ve doğal terlemesini bozmadan aşırı terlemeyi engeller.  İçeriğinde özel olarak bulunan Uriage Termal Su sayesinde cildinizi nemlendirir. Nemlendirirken de cildinizin yumuşaklaşmasına katkı sağlar. Uriage Power3 Deodorant cildinizde kolayca emilir ve bu sayede de herhangi bir yapışma veya da rahatsızlık hissi vermez. Aşırı terleme sorunu olan kişilerde bu ürün kesinlikle tavsiye edilmektedir. Terleme olayını özellikle sıcak havalarda yaşarız. Bunun dışında ani duygu değişiklikleri ve heyecan, stres anı gibi olaylarda ve fiziksel aktivitelerde yaşarız. Bu terleme aşırı olduğunda ise hem kişi hem çevremizdekiler kendilerini oldukça rahatsız hissederler. Normalin üstünde terleme sağlaması kişinin vücudunda ki ter bezlerinin çokluğuyla ilgilidir. Normal üstünde terleyenlere hiperhidroz denilmektedir. Aşırı terlemeyi önlemek mümkündür. Öncelikli olarak temiz olmak düzenli banyo ve bakımlarımızı yapmak gerekmektedir. Bunun en büyük yardımcısı ise Uriage Power3 Deodorantlardır. Aşırı terlemenin önüne geçen deodorantlar sizlere büyük fayda sağlamaktadırlar. En çok terleyen bölgelerimiz koltuk altlarımız, el, ayak ve yüzümüzdür. Bu yaşantıyı olumsuz bir şekilde etkilese de önüne geçilebilineceği düşünüldüğünde bu rahatsızlık ortadan kalkar. Aşırı terlemenin tek nedeni hareket değildir. Bu sorun psikolojik sorunlar da olabilir. Korku, heyecan ve stres gibi durumlarda isteksizce daha fazla terleriz. Aşırı terlemenin sorunları araştırılmalıdır.

Deodorant seçerken dikkat edilmesi gereken noktalara değinmek gerekirse bunların başında koku giderici alüminyum bileşenlerinin olmaması gelmelidir. Alüminyum vücut tarafından emilir ve kana karışırsa vücutta birikinti yapar ve bunun kana karışıp vücutta birikinti yapması sonucunda Alzheimer hastalığına yol açılabilmektedir. Özellikle koltuk altı lenfleri sağlıklı çalışan vücudumuz için oldukça önem taşımaktadır. Göğüs kanseri görülen durumlarda da yine bu bezlerin önemi ve etkisi oldukça fazladır. Piyasa da bulunmakta olan bu tarz kozmetik ürünlerde ise kullanılan alüminyum bileşenleri koltuk altı lenflerimizi engeller. Çalışmalarına engel olduğu gibi ter bezi gözeneklerimizi de kapatır. Bu yüzden yapılan araştırmalarda alüminyum içeren deodorantları kullanan bayanlarda göğüs kanseri daha fazla görülmektedir. Hatta bu kansere yakalanma yaşını erkene bile çekmektedir. Bu ciddi sorunlara karşı Uriage Power3 Deodorantlarda alüminyum kesinlikle bulunmaz. Bu yüzden güvenilir ve gönül rahatlığı ile Uriage Power3 Deodorantları kullanabilirsiniz

Uriage Power3 Deodorant ciltte kolayca emilir. Bu özelliği sayesinde de yapışma olmaz ve kesinlikle rahatsızlık hissini sizlere yaşatmaz. Kolayca emildiği içinde beyaz leke gibi giysilerimizde oluşan istenmeyen durumları yaşamamıza engel olur. Uriage Power3 Deodorant 24 saat etkili bir deodorant olmakla beraber hassas ciltleriniz içinde rahatlıkla kullanılabilecek üründür. Terleme sorununu çözmede en büyük destekçiniz olacaktır. Kötü ter kokularıyla da birebir savaş verir. Hoş ve misler gibi kokan formülü sayesinde kendinizi temiz ve bakımlı hissedersiniz. Ayrıca koltuk altınızın da bakımlı olmasına yardım etmektedir. Terleme ve kötü kokular engellendikçe kendinize olan güveniniz artacağı için Uriage Power3 Deodorant tam size göre.

https://www.dermoeczanem.com/uriage-power3-deodorant-24h-50ml

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir